Kontakt

Hvis du har spørgsmål eller kommentarer er du velkommen til at kontakte os...

HOVEDKONTOR

Cobi Rehab
Fuglebækvej 1D
2770 Kastrup

Tlf.:      +45 7025 2522
Fax:      +45 7025 2544
E-mail: 
cobi@cobi.dk


 

SALG

Keld Mikael Jørgensen
Direktør og idémand
E-mail: keld@cobi.dk
Tlf.:      22 50 84 64
 
Jørn Holm
Konsulent,
Storkøbenhavn og på Sjælland
E-mail:  jorn@cobi.dk
Tlf.:       21 99 53 60
 
Malene Pernille Alexandrowiz
Ergoterapeut og konsulent,
primært i Jylland
E-mail:  ma@cobi.dk
Tlf.:       29 40 46 96

 
Mette Hornbæk
Söderberg

Ergoterapeut og konsulent,
Fyn og Jylland
E-mail:  mette@cobi.dk
Tlf.:       40 46 25 22

 

SALG & ADMINISTRATION

Michael Henriksen
Intern salgskonsulent
E-mail:  michael@cobi.dk
Tlf.:       70 25 25 22

Merete Smith
Bogholder
E-mail:  merete@cobi.dk
Tlf.:       70 25 25 22


SERVICE & LAGER

Mustafa ”Musti” Özgen
Souschef med ansvar for service
E-mail:  musti@cobi.dk
Tlf.:       30 55 45 74

San Hesselson
Servicemedarbejder og tekniker med ansvar for lager
E-mail:  lager@cobi.dk
Tlf.:       20 31 40 91
 
Morten Strate
Servicemedarbejder og tekniker
Tlf.:       40 26 83 19